Суда жүзу бойынша 1998 жылғы әлем чемпионатында ашық суда жүзу - ерлер 5 км - Open water swimming at the 1998 World Aquatics Championships – Mens 5 km - Wikipedia
1998 FINA Әлем чемпионаттары | ||
---|---|---|
Дайвинг | ||
Жеке | ||
1 м | ерлер | әйелдер |
3 м | ерлер | әйелдер |
10 м | ерлер | әйелдер |
Ашық суда жүзу | ||
Бойдақ | ||
5 км | ерлер | әйелдер |
5 км | командалық рейтинг | |
25 км | ерлер | әйелдер |
25 км | командалық рейтинг | |
Жүзу | ||
Фристайл | ||
50 м | ерлер | әйелдер |
100 м | ерлер | әйелдер |
200 м | ерлер | әйелдер |
400 м | ерлер | әйелдер |
800 м | әйелдер | |
1500 м | ерлер | |
Артқа соққы | ||
100 м | ерлер | әйелдер |
200 м | ерлер | әйелдер |
Брасс | ||
100 м | ерлер | әйелдер |
200 м | ерлер | әйелдер |
Көбелек | ||
100 м | ерлер | әйелдер |
200 м | ерлер | әйелдер |
Жеке аралас | ||
200 м | ерлер | әйелдер |
400 м | ерлер | әйелдер |
Фристайл эстафетасы | ||
4 × 100 м | ерлер | әйелдер |
4 × 200 м | ерлер | әйелдер |
Медли эстафетасы | ||
4 × 100 м | ерлер | әйелдер |
Синхронды жүзу | ||
Жеке | әйелдер | |
Дуэт | әйелдер | |
Команда | әйелдер | |
Су добы | ||
Турнир | ерлер | әйелдер |
Ерлер арасында 5-ші жарыс FINA су спортынан әлем чемпионаты 1998 жылдың 6 қаңтарында мұхиттың жағасында жүзді Перт, Батыс Австралия.
Нәтижелер
Орын | Жүзуші | Ұлт | Уақыт | Ескертулер |
---|---|---|---|---|
1 | Алексей Акатиев | Ресей | 55:18.6 | |
2 | Ки Херст | Австралия | 55:24.9 | |
3 | Лука Балдини | Италия | 55:37.4 | |
4 | Евгений Безрученко | Ресей | 55:41.4 | |
5 | Дэвид Мека | Испания | 55:42.7 | |
6 | Фабио Вентурини | Италия | 55:54.7 | |
7 | Игорь Мажсен | Словения | 55:55.9 | |
8 | Джон Фланаган | АҚШ | 55:57.3 | |
9 | Карл Гордон | Жаңа Зеландия | 56:06.6 | |
10 | Дэйв Бейтс | Австралия | 56:08.3 | |
11 | Serghei Mariniuc | Молдова | 56:09.5 | |
12 | Себастьян Виз | Германия | 56:22.5 | |
13 | Стефан Лекат | Франция | 56:37.0 | |
13 | Кристоф Вандратч | Германия | 56:37.0 | |
15 | Остин Рамирес | АҚШ | 56:51.4 | |
16 | Nace Majcen | Словения | 57:01.1 | |
17 | Александр Анжелотти | Бразилия | 57:25.7 | |
18 | Гарет Фаулер | Оңтүстік Африка | 58:32.2 | |
19 | Мануэль Кольменарес | Венесуэла | 58:33.6 | |
20 | Райан Кум | Жаңа Зеландия | 58:36.0 | |
21 | Саймон Шокрон | Венесуэла | 58:50.8 | |
22 | Альберто Морехон | Куба | 1:02:12.2 | |
23 | Трпимир Кутле | Хорватия | 1:02:13.3 | |
24 | Такаси Сугисава | Жапония | 1:02:15.5 | |
25 | Норберт Цсендес | Венгрия | 1:02:49.5 | |
26 | Ансе Генри | Антигуа және Барбуда | 1:39:49.2 |